جستجو
پرچم
En
رزرو آنلاین پروازهای داخلی و خارجی
.
  • پرتغال پرتغال
  • پرتغال پرتغال
  • پرتغال پرتغال
  • پرتغال پرتغال
  • پرتغال پرتغال
  • پرتغال پرتغال

پرتغال

                                                                                                       "پرتغال"
این کشور حیرت انگیز واقع در شبه جزیره آیبریا ، سرشار از تاریخ، فرهنگ و مناظر دیدنیست. میتوانید یک روز به موج سواری در سواحل وحشی و فوق العاده زیبای آلنتژو بپردازید و در روز بعد به گردش در حوالی و مناطق زنده و پرشور پایتخت آن یعنی لیسبون مشغول به گردش باشید. یا اینکه به کلی از همه اینها بگذرید و به دره دورو در حوالی بندر پورتو  بروید و به اکتشاف اعماق دور از ساحل پرتغال با قرنها سابقه کشاورزی و باغهای زیبا بروید.
پرتغال به عنوان کشوری با مساحت بسیار کوچک ( مساحتی حدوداً یک هجدهم ایران و اندکی کوچکتر از استان سمنان ایران) جاذبه های زیادی برای بازدید دارد. از ابرشهرها و شهرهای و روستاهای کوچک گرفته تا سواحل و تفرجگاههای ساحلی و پارکهای ملی مثال زدنی ، این کشور کوچک مجموعه متنوعی از دیدنیها را در خود جای داده است. پرتغال گوشه کوچکی از شبه جزیره آیبریا را اشغال کرده است که از یک طرف با اسپانیا مرز مشترک دارد و از طرف دیگر در ساحل خارق العاده  اقیانوس اطلس در گوشه ای آفتاب گیر  موقعیتی منحصر به فرد دارد.
قسمتهای جنوبی این کشور با سواحل شنی و زمینهای گلف با استانداردهای جهانی اش همواره مقصدی پرطرفدار برای گردشگران بوده است. در عین حال نواحی داخلی پرتغال مجموعه ای غنی از تضادهاست:  دشتهای پیچ در پیچ، دره های عمیق و پوشیده از چمنزارها و نواحی کوهستانی دور و نزدیک...
توصیف تاریخ پرتغال مجموعه ای حیرت انگیز از یادبودها و ساختمانهای تاریخی و کهن است که بسیاری از آنها توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی به رسمیت شناخته شده اند. و سنگ زیربنای هویت این کشور، مردم آن هستند که مردمانی با روی باز، خلق دوستانه و مهمان نواز هستند. زمانی را به بازدید از پرتغال اختصاص دهید تا شیفته رنگ، طعم و گرمای شخصیت اینجا شوید.

شهرها :

تورهای اجرا شده تورهای در حال اجرا
وبگذر
اطلاعات تماس
تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، شماره 1166، ساختمان دلتابان

دفتر مرکزی:
دفتر تورهای روسیه:
دفتر تور امارات (ویژه همکاران):
دفتر کشور امارات:
نمابر:

426 222 22 - 021
202 902 22 - 021
933 920 22 - 021
123 555 142 - 97+
083 226 22 - 021

Instagram : Deltaban.ir  Telegram : DeltabanAgency
عضویت در سایت جهت اطلاع رسانی تورها
دلتابان
خبرنامه
 
چت آنلاین
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی دلتابان می باشد.
Follow
Show