جستجو
پرچم
En
رزرو آنلاین پروازهای داخلی و خارجی
.
 • سوئیس سوئیس
 • سوئیس سوئیس
 • سوئیس سوئیس
 • سوئیس سوئیس
 • سوئیس سوئیس
 • سوئیس سوئیس
 • سوئیس سوئیس
 • سوئیس سوئیس
 • سوئیس، چک و اتریش (10 روز) سوئیس، چک و اتریش (10 روز)
 • سوئیس و ایتالیا (9 روز) سوئیس و ایتالیا (9 روز)
 • سوئیس، آلمان و اتریش (10 روز) سوئیس، آلمان و اتریش (10 روز)
 • سوئیس و فرانسه (9 روز) سوئیس و فرانسه (9 روز)
 • سوئیس، چک و اتریش سوئیس، چک و اتریش
 • تور اقتصادی سوئیس تور اقتصادی سوئیس

سوئیس

سوئیس: "به طبیعت باز گردید"

سوییس کوچک و کوهستانی یکی از جذاب ترین مقاصد اروپاست. این کشور به دلیل همسایگی با آلمان، اتریش، فرانسه و ایتالیا، بهترین های دنیا را برای شما فراهم کرده و به آن چاشنی شکلات، زنگوله و ماشین های کابلی را می افزاید. کشور سوییس به شدت مستقل است در عین اینکه از تکنولوژی بسیار بالایی برخوردار است، شدیداً هم به آداب و رسوم ظریفش پایبند است. در اینجا می توانید در دهکده ای در ارتفاعات به بازار پنیر فروشان بروید و سعی کنید با شیپور، چوپان ها را فرا بخوانید. سپس در میان بهترین مناظر کوهستانی جهان پیاده روی کنید.

شش دلیل برای سفر به سوئیس

موقعیت عالی:

 سوئیس در قلب اروپا و هم مرز با فرانسه، ایتالیا، آلمان، اتریش و لیختنشتاین واقع شده است. هرروزه از ایران به مقصد سوییس پروازهای متعدد با قابلیت اتصال مستقیم به سیستم حمل و نقل سوییس و شبکه ریلی سریع السیر اروپا وجود دارد.

امکانات حمل و نقل در سوییس:

 امکان استفاده از سیستم حمل و نقل کاملایکپارچه سوییس فقط و فقط با داشتن یک بلیط مهیاست!بلیط مسافرتی "SWISS TRAVEL PASS" به شما جواز دسترسی به تمام وسایل حمل و نقل عمومی شامل قطارها، اتوبوس ها و کشتی ها را می دهد. همچنین می توانید از تخفیف راه آهن های خصوصی و حمل و نقل کابلی (تله کابین ها) نیز بهره برید.کودکان کمتر از 16 سال قادرند بصورت رایگان به همراه یک فرد بزرگسال شان که این بلیط را دارد سفر نمایند.

فرهنگ وسنت

 چهار زبان رسمی و گویش های متنوع محلی، بی شباهت به هیچ نقطه ای از جهان، وجه متمایز تجربه ی فرهنگی در سوییس است. همچنین در هر سفر نمودی از معماری تاثیر گذار از دوران رومی ها، هنر معاصر و مدرن و رویدادهای مهم بین المللی به چشم می خورد.

شهرها و طبیعت

شهرهای سوییس در دل تاریخ قرار دارند و اغلب جلوه ای از مراکز کهن قرون وسطایی است، کافه ها و خیابان ها با مغازه های محلی در هم گره خورده است. شما می توانید از هر شهر سوییس به گشت یک روزه ی کوهستانی بروید. اغلب کمتر از 30 دقیقه با قطار از هر شهری تا کوهستان فاصله دارید. 

تور بزرگ سوییس و تور بزرگ ریلی سوییس:

"THE GRAND TOUR OF SWITZERLAND" در یک سفر کامل، برجسته ترین مکان های دیدنی خاک سوییس را در بر می گیرد و بازدیدکنندگان را از میان تماشایی ترین جاده های کشور به دیدار سایت های گردشگری می برد. این تور نمایشی فراموش نشدنی، مناظر بدیع و گوهر های ارزشمند فرهنگی را برای گردشگران گرد هم می آورد.

"THE GRAND TRAIN TOUR OF SWITZERLAND"، تجربه ی سفری وصف ناشدنی از میان مناظر فریبنده سوییس می باشد. این تور ارائه دهنده ی بهترین های حمل و نقل سوییس و گشت های مثال زدنی گردشگری است و می توان در طول سال با آن همراه شد و از آن لذت برد. 

دوستدار خانواده:

 سوییس 31 هتل با امکانات مناسب کودکان و پاسخگوی نیازهای خانواده دارد. این هتل ها دارای اتاق های خانوادگی راحت، منوی غذای کودکان، نوشیدنی های رایگان، تخت نوزاد، صندلی نوزاد و غیره است. هر یک از اقامت گاه ها همچنین ارائه دهنده ی خدمات حرفه ای برای کودکان، مراقبت از آنان و فعالیت های سرگرم کننده است.

غذای حلال

 غذای حلال در اکثر نقاط سوییس در دسترس است. می توانید لیست قابل توجهی از رستوران های حلال را در آدرس زیر مشاهده کنید:

 http://www.myswitzerland.com/halal   

 واحد پول

 واحد پول سوییس فرانک است اما در بسیاری از موارد پرداخت با یورو نیز میسر است. کارت اعتباری نیز در بسیاری از اماکن قابل استفاده است و می توانید از بیشتر بانک ها پول برداشت کنید.

 فروشگاه های OUTLET

 (مراکز تجاری مارک های به نام که قیمت های آن ها همیشه 30 تا 70% کمتر از قیمت اولیه است)

 با سیستم حمل و نقل عمومی تردد کنید!

 بیشتر قطار های سوییس خاطره انگیز هستند. پس از وسایل حمل و نقل فوق مدرن و همیشه در دسترس سوییس غافل نشوید.

 آشنایی با فرهنگ محلی را از دست ندهید!

 از موزه های بسیاری بازدید کنید تا گذشته و حال شهر های زوریخ، برن، لوسرن وژنو را با چشمان خود ببینید.

پرواز از ایران به به سوییس

 هر روزه تعداد قابل توجهی پرواز غیر مستقیم از ایران به سوییس از طریق استانبول، فرانکفورت، وین، پاریس، رم و غیره صورت می گیرد. 

فرودگاه زوریخ

 

دروازه کوه های آلپ

فرودگاه زوریخ، واقع در قلب اروپا و در دامنه ی کوه های آلپ به عنوان یک هاب و دالان برتر در شبکه بیش از 190 مقصد هوایی در سراسر جهان انتخاب شده است.

این فرودگاه در حوالی شهر زوریخ و اصلی ترین مراکز گردشگری و صنعتی سوییس، آلمان و اتریش قرار دارد و هچنین به عنوان یک شبکه مهم حمل و نقل زمینی با قابلیت دسترسی مستقیم به شبکه ی جاده ای و ریلی محسوب می شود. 

فرود گاه ژنو

فرود گاه بین المللی ژنو که از قدیم به نام فرودگاه "COINTRIN" شناخته می شود، در دومین شهر پر جمعیت سوییس واقع شده است. این فرودگاه در 4 کیلومتری شمال غربی مرکز شهر قرار دارد و به طور مستقیم به شبکه جاده ای و ریلی متصل است.

تور بزرگ ریلی سوییس

"GRAND TRAIN TOUR OF SWITZERLAND" تجربه ای بی همتا از سفر است. این تور جذاب ترین چشم اندازهای جاده ای و ریلی کشور را در خود دارد و شما قادرید در هر زمان از سال و از هر نقطه ای، این تور را رزرو کنید.

قطار هایی با چشم انداز حیرت انگیز

مسیر های بدیع ریلی سوییس، از منحصر به فردترین جاده ها با مناظر نادر در جهان به شمار می رود. این مسیر ها منسوب به میراث و تاریخ کشور هستند و تلفیق موزون و با نشاطی از تکنولوژی برتر و طبیعت بهشتی ارائه می دهد. این ترکیب افسونگر هر بیننده ای را به خود جذب می کند.از میان تونل های پیچ در پیچ و دره های شیب دار عبور کنید و قله های برف اندود جنگل های کوهستانی و چمنزارهای آلپ را به نظاره بنشینید.تعداد قابل توجهی  مسیر متفاوت وجود دارد که این مناظر تماشایی را دردل خود دارند با گذر از این راه ها می توان به بهترین نحو به کشف کوه های آلپ و مناظر چشم نوازش رفت. 

بلیت ها و مجوز های عبور سیستم سفری سوییس

 بلیت های سیستم مسافرتی سوییس تنها یک بلیت ساده نیستند. در واقع گذر نامه هایی هستند برای استفاده از شبکه ی حمل و نقل عمومی بی نظیر سوییس. این بلیت ها تعداد نامحدودی از سفر با قطار، اتوبوس و کشتی در سطح ملی و مزایای بی شمار دیگری را برای بازدید کنندگان کشور سوییس  شامل می شود.

گشت و گذار های فوق العاده در کوه های مرتفع

 سوییس،بهشت دوستداران کوهنوردی در آلپ است!شبکه گسترده ای از راه آهن کوهستانی، بازدید کنندگان را در امنیت و راحتی به ارتفاعات 3883 متری می برد. ماجرا به همین جا ختم نمی شود, در بیشتر مسیر ها دارندگان بلیت سیستم سفر سوییس تنها باید نیمی از بهای قطارها را بپردازید. 

خرید در سوییس

LANDQUART FASHION OUTLET: ازتجربه خرید به شیوه سوییسی در فضای باز یک روستای زیبا پر از کلبه های کوهستانی با پس زمینه ی کوهستان لذت ببرید!

 بیش از 70 فروشگاه با اجناس مد روز ارائه دهنده ی بیش از 160 برند بین المللی است. از ان بین می توان به مارک هایی نظیر: آرمانی، هوگو باس، ماکس مارا، استرنس، لاکوست، کلوین کلاین، پوما، دیزل، و .... اشاره کرد. (همیشه 30 تا 70% کمتر از قیمت های اولیه) بوتیک های "LANDQUART FASHION OUTLET" همه روزه بهروی خریداران باز هستند و تنها یک ساعت تا زوریخ فاصله دارد.

FOXTOWN FACTORY STORES: در محدوده "FOXTOWN"، محل های پارک رایگان، بار، رستوران و کازینو وجود دارد. در 160 مغازه ی موجود، اجناس مارک دار معمولا با تخفیف 30 تا 70 درصدی فروخته می شوند. تولیدکنندگان برند های جهانی اجناس انبار شده ی خود از فصل گذشته را به فروش می رسانند و محصولات با کیفیت خود را با قیمت های بسیار مناسب به خریداران عرضه می کنند.

OUTLET AUBONNE" :AUBONNE" یک شهر سوییسی از کانتون "VAUD" است. که در منطقه ی "MORGES" قرار دارد. تمام شهر اوبن و آسیاب گندم فدرال در فهرست میراث ملی سوییس قرار دارد و کاخ "AUBONNE" یک سایت دیدنی برای بازدید کنندگان است. بوتیک "OUTLET AUBONNE" که اجناس مارک دار معمولا با تخفیف 30تا 70 درصدی در آن عرضه می شوند در موقعیت ایده آلی واقع شده به طوریکه در فاصله 15 دقیقه ای لوزان و 30 دقیقه ای ژنو و در کنار فروشگاه "IKEA" قرار دارد.

 

سوئیس - 0303

شهرها :

تورهای اجرا شده تورهای در حال اجرا
وبگذر
اطلاعات تماس
تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، شماره 1166، ساختمان دلتابان

دفتر مرکزی:
دفتر تورهای روسیه:
دفتر تور امارات (ویژه همکاران):
دفتر کشور امارات:
نمابر:

426 222 22 - 021
202 902 22 - 021
933 920 22 - 021
123 555 142 - 97+
083 226 22 - 021

Instagram : Deltaban.ir  Telegram : DeltabanAgency
عضویت در سایت جهت اطلاع رسانی تورها
دلتابان
خبرنامه
 
چت آنلاین
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی دلتابان می باشد.
Follow
Show